ŽMOGUS,
KURIS
ŽINOJO
VISKĄ

Knyga

Koučingo vadovėliai, greitos formulės ir trys būdai, kaip tapti kūrybingam. Jei kas nors sako, kad žino trumpą kelią į išradingųjų pasaulį, tikrai meluoja. Kūryba gimdo naujovių, kurios iki šiol neegzistavo. Jokie dėsniai ar sistemos kūrybingumui negalioja iki galo.

Belieka nuolatinė paieška ir įkvepiantys pavyzdžiai. Užuot pateikę saldžias cukraus piliules, du autoriai – Tomas ir Kristupas – siūlo 98 istorijas.

Tai atvejai, įvykiai, vizijos, sprendimai, kai ieškodamas išeičių kas nors pasielgė neįprastai ir laimėjo.

Istorijas lydi iliustracijos. 100 talentingų kūrėjų iš viso pasaulio specialiai šiai knygai vizualizavo žmogų, kuris žinojo viską. Šios užduoties išpildymas atspindi knygos idėją – nors visko žinoti neįmanoma, nepasotinamas žingeidumas neišvengiamai sukelia kūrybingumo būseną.

Autoriai

Tomas
Ramanauskas

Vienas iš idėjų agentūros „New!“ įkūrėjų,  generuojantis idėjas, komunikaciją ir apie tai dėstantis. Dirbo MTV kūrybos vadovu, leido žurnalą, rašė apie kiną, su bendraminčiais atidarė kino teatrą Vilniaus senamiestyje. 2015 m. debiutuos kaip filmo režisierius.

Kristupas
Sabolius

Filosofijos daktaras, VU docentas ir rašytojas, išleidęs romaną ir keletą knygų vaizduotės tema. Kartu su režisieriumi Ignu Jonynu parašė scenarijų filmui „Lošėjas“, kuris buvo įvertintas ne viename tarptautiniame festivalyje, o 2014 m. pripažintas geriausiu Lietuvoje.

Iliustratoriai

Šią knygą puošia ir 100 kūrėjų vizualios interpretacijos ta
pačia tema - „žmogus, kuris žinojo viską“.
Susipažinkite su jais visais:

1. Akinori Oishi / www.aki-air.com, Japonija
2. Akvilė MagicDust / www.magicdust.molestar.org, Lietuva
3. Anne Harild / www.anneharild.com, Didžioji Britanija
4. Aron Vellekoop León / www.aronvl.com, Nyderlandai
5. Artiom Bra / www.abran.lt, Lietuva
6. Asta Ost / www.astaost.com, Lietuva
7. Barbara Dziadosz / www.basiadziadosz.tumblr.com, Lenkija/Vokietija
8. Benedikt Notter / www.benediktnotter.ch, Šveicarija
9. Krissy Harris / www.biggerKrissy.com, JAV
10. Billy&Hells / www.billyundhells.de, Vokietija
11. Cailan Burns / www. toomuchtodream.com, Australija
12. Daniel Nyari / www.iamdany.com, JAV
13. Danilo Vuković / www.danilovukovic.weebly.com, Serbija
14. Daren Newman / www.meandmypen.com, Didžioji Britanija
15. Darius Užpalis / www.stunt.lt, Lietuva
16. David Doran / www.daviddoran.co.uk, Didžioji Britanija
17. David Pocull / www.pocull.com, Ispanija
18. David Schiesser / www.davidschiesser.com, Vokietija
19. Diego Huacuja / www.deachete.com, Meksika
20. Doudouboy / www.doudouboy.com, Prancūzija
21. Dovydas Stonkus / Lietuva
22. Džiugas Valančauskas / www.dziugas.eu, Lietuva
23. Eglė Ožalaitė / www.behance.net/eagles_creatures , Lietuva
24. Eglė Žvirblytė / www.nakedteeth.tumblr.com, Lietuva/Didžioji Britanija
25. Elena Boils / www.elenaboils.com, Meksika/ Didžioji Britanija
26. Eliane Mancera / www.elylu.com, Meksika
27. Eline Van Dam / www.zeloot.nl, Nyderlandai
28. Felix Decombat / www.felixdecombat.com, Prancūzija
29. Garry Milne / www.garrymilne.co.uk, Didžioji Britanija
30. Gaston Caba / www.gastoncaba.tumblr.com, Argentina
31. Gio Pastori / www.giopastori.com, Italija
32. Goda Gontytė / www.godagontyte.com, Lietuva
33. Grete Ulman / www. greteulman.blogspot.com, Estija
34. Guy Mckinley / www.guymckinley.com, Didžioji Britanija
35. Hsiao Ron Cheng / www.hsiaoroncheng.com, Taivanas
36. Ilse Weisfelt / www.ilseweisfelt.com, Nyderlandai
37. Irene Rinaldi / www.yoirene.com, Italija
38. Jan Buchczik / www.buchczik.com, Vokietija
39. Olla Boku / www.ollaboku.blogspot.com, Taivanas
40. Jim Pluk / www.plukart777.blogspot.com, Kolumbija
41. Joseph Miceli / www.alfa60.com, Italija
42. Jonathan Calugi / www.happyloverstown.eu, Italija
43. Joren Joshua / www.joshuathreat.nl, Nyderlandai
44. Jorge Elósegui Astrain / www.estudioprimo.com, Ispanija
45. Josephin Ritschel / www.mevameva.de, Vokietija
46. Zun Zun Chang / www.justinazunzun.com, Taivanas
47. Karin Söderquist / www.karinsoderquist.com, Švedija
48. Karol Banach / www.karolbanach.com, Lenkija
49. Karolin Schnoor / www.karolinschnoor.co.uk, Didžioji Britanija
50. Kjersti Johanne Barli / www.kjerstibarli.com, Norvegija

51. Ko.Machiyama / www.loopool.info, Japonija
52. Kotryna Gurskaitė / Lietuva
53. Krišs Salmanis / www.salmanis.com, Latvija
54. Kristina Makštutytė / www.kristina-m.lt , Lietuva
55. Laura Tulaitė / www.behance.net/lauratulaite, Lietuva
56. Leslie Wood / www.leslieawood.com, JAV
57. Lina Ozerkina / www.alfa60.com, Italija
58. Lina Marcinonytė / www.gnomai.lt, Lietuva
59. Lina Sasnauskaitė / www.yoyo.lt, Lietuva
60. Lord Mantraste / www.sebentadodiabo.tumblr.com, Portugalija
61. Louise Lockhart / www.louiselockhart.co.uk, Didžioji Britanija
62. Luke Ramsey / www.lukeramseystudio.com, Kanada
63. Maija Liduma / www.maijaliduma.net, Latvija
64. Margarita Bukšnaitytė / www.margapieva.com, Lietuva
65. Marina Lutz / www.marinalutz.ch, Šveicarija
66. Marius Kneipferavičius / www.behance.net/kneipfer, Lietuva
67. Mark Gmehling / www.markgmehling.weebly.com, Vokietija
68. Marta Monteiro / www.martamonteiro.com, Portugalija
69. Aušra Kiudulaitė / www.menulisyranulis.lt, Lietuva
70. Michael Arnold / www.mkrnld.co.uk, Didžioji Britanija
71. Michael Molfetas / www.michaelmolfetas.com, JAV
72. Monika Janulevičiūtė / www.monika.121.lt, Lietuva
73. Morta Jonynaitė / Lietuva
74. Motomichi studio / www.motomichi.com, JAV
75. Nina Braun / www.ninabraun.net, Vokietija
76. Noémie Cédille / www.noemiecedille.fr, Prancūzija
77. Osian Efnisien / www.osianefnisien.com, Didžioji Britanija
78. P.Williams / www.pwilliamsart.com, JAV
79. Paula Troxler / www.paulatroxler.com, Šveicarija
80. Randy Mora / www.randymora.com, Kolumbija
81. Reinis Petersons / www.reinispetersons.com, Latvija
82. Rokas Šmigelskas / www.rokassmigelskas.com, Lietuva
83. Roman Klonek / www.klonek.de, Vokietija
84. Ruta Daubure / www.rutadaubure.com, Didžioji Britanija
85. Ryan Chapman / www.ryan-chapman.com, Estija/Didžioji Britanija
86. Ryan Gillett / www.ryangillett.com, Didžioji Britanija
87. HideYourToys / www.hideyourtoys.co.uk, Didžioji Britanija
88. Stephanie Inagaki / www.stephanieinagaki.com, JAV
89. Tim Romanowsky / www.timromanowsky.com, Vokietija
90. Tom Hänni / www.tomscharacter.blogspot.com, Šveicarija
91. Tymek Jezierski / www.tymekjezierski.com, Lenkija
92. Vaiva Lingytė / www.poraoro.com, Lietuva
93. Vytis Vasiliūnas / www.vytisvasiliunas.daportfolio.com, Lietuva
94. Yeti Yun / www.seeouterspace.com, Pietų Korėja
95. Ziqi / www.monsterlittle.com, Singapūras
96. Syl Hillier / www.goldmaki.net, Šveicarija
97. Rimantas Juškaitis / www.rimantasjuskaitis.tumblr.com, Lietuva
98. Elena Maya / www.mayagrafik.com, Lietuva
99. Jokūbas Mulerskas / www.behance.net/mulerskas, Lietuva
100. Lina Vyšniauskaitė / www.kokosai.cc, Lietuva

Užsakymas pajudėjo

Metus rašius bet kas, kas vyksta truputį greičiau - nespėjome mirktelti ir jau veikia (turėjote būti užklupti iššokusio pranešimo). Primename, kad mūsų puslapyje knyga kainuoja gerokai pigiau. Visa detali informacija skyriuje "Noriu knygos". 

Senesnės naujienos

Viršelis

Knyga jau turi viršelį, kurio autorius - Dovydas Stonkus. Viršelis viso ko žinojimą prilygina perbrauktam klaustukui, tai yra klausimų nebuvimui. Žinoma, kūrybingumui tai yra neįmanoma būsena. Klausimai gimdo dar daugiau klausimų. 98 istorijos kaip tik atskleidžia dalį jų, tai pat pateikdama pavyzdžius atsakymų, kuriuos kūrybiškai surado nepramanyti knygos herojai - tikros asmenybės.

Norite įsigyti didesnį kiekį knygų? Pakviesti Tomą ir Kristupą vesti seminarą, paskaitą, mokymus?

Giedrė Bražiūnaitė
zmogus@zinojo.lt 860504755